Firma

Euro-Astar istnieje na polskim rynku już od 1982 roku, zatrudnia blisko 90 pracowników.

 

Firma jako jedna z pierwszych w kraju rozpoczęła produkcje płotów osłonowych z drewna. System architektury ogrodowej oferowany aktualnie przez Euro-Astar składa się m.in. z płotów osłonowych, pergoli, kwietników, altan, małych domków narzędziowych itp.

W ostatnich latach firma rozwinęła również działalność związaną z importem modrzewia syberyjskiego przeznaczonego do produkcji wysokiej jakości deski tarasowej oraz kantówki okiennej.

 

 

Lata doświadczeń na rynku B2B i wielokrotnie potwierdzana lojalność stałych klientów oznaczają, iż firma jest rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym. Jest to szczególnie cenne w przypadku kontraktów obejmujących specyficzne wzory przygotowywane na indywidualne zamówienia. Firma oferuje również klientom możliwość posiadania wyłączności na określoną grupę produktów na konkretnym rynku.

 

Szybki rozwój, zdobyta wiedza oraz doświadczenie sprawiły, iz przedsiębiorstwo stało się w swojej dziedzinie jednym z liderów, biorąc po uwagę kryteria takie jak: jakość, terminowość realizacji zleceń i obsługa logistyczna.

 

Firma sukcesywnie umacnia swoją pozycję na terenach Unii Europejskiej. 95 % produkcji trafi a za granice, z czego większość na rynek niemiecki. W kraju realizowane sa głównie zamówienia na potrzeby deweloperów i centrów ogrodniczych mających wysokie oczekiwania jakościowe, a także odbiorców detalicznych.

 

Firma Euro Astar jest nastawiona przyjaźnie do środowiska i ze szczególną troską dba o gospodarkę odpadami. Dodatkowo wszystkie stosowane przez nas środki są w pełni zgodne z Polskimi i Europejskimi Normami oraz odpowiadają specjalistycznym wymaganiom.

 

Misją i założeniem firmy jest umacnianie relacji z dotychczasowymi klientami – w oparciu o wzajemne korzyści i profesjonalizm - oraz sukcesywne zdobywanie nowych rynków sprzedaży. Firma dąży do tego poprzez sprzedawanie wysokiej klasy produktów z systemu ogrodowego.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy EURO - ASTAR.