Praca

Osoby zainteresowane pracą w zakładzie produkcyjnym mogą wysyłać podania drogą elektroniczną - WYŚLIJ ZGŁOSZENIE.

WAŻNE: Wysyłając wiadomość proszę w tytule wpisać stanowisko na jakie Państwo aplikują

AKTUALNIE POSZUKUJEMY:

Prace biurowe:

Osób do działu handlowego - importu i eksportu,
ze znajomością języków: niemieckiego lub rosyjskiego. Znajomość dodatkowych języków będzie dodatkowym atutem.

Produkcja:

Brygadzista / kierownik działu - Stolarnia

Obowiązki:

koordynacja i dbałość o sprawne funkcjonowanie działu stolarni (frezarki, pilarki, strugarki czterostronne, szlifierki)
współpraca z kierownikiem działu montażu
współpraca z działem gł. mechanika - w zakresie zapewnienia bezawaryjnej realizacji produkcji

Wymagania:

doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
znajomość aplikacji biurowych
mile widziane wykształcenie branżowe

Oferujemy:

zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę
wynagrodzenie dopasowane do posiadanych kwalifikacji i pełnionej funkcji
dla osób przyjezdnych - oferujemy zakwaterowanie, w pobliżu zakładu pracy

OPERATOR STRUGARKI 4stronnej oraz formatyzerko czopiarki - stolarnia

Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach stolarskich typu strugarki lub formatyzerko czopiarka. Istnieje możliwość przyuczenia. Stawka wynagrodzenia do uzgodnienia, w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Oferujemy:

a. stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę

b. pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym

c. niepowtarzalne możliwości nabycia nowego doświadczenia

PRACOWNIK FIZYCZNY

Poszukujemy pracownika do lekich prac fizycznych, ogólnogospodarczych na terenie zakładu produkcyjnego. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.